Yükleniyor...
english version

GECENiZ GÜZEL OLSUN!

Iğdır Bayan Tablet ve Damla

01 Estrogenolit Iğdır

Iğdır ilinde ve ilçelerinde, Estrogenolit bayan tablet ve bayan damla ile erkek tablet satın almak isteyen müşterilerimiz; %100 orjinal olan ürünümüz adresinize Gizli ve Hızlı Kargo ile gönderilecektir.

Iğdır ve ilçelerinde ikamet eden müşterilerimiz Orjinal Estrogenolit Tablet ve Damla siparişlerini artık sitemiz üzerinden verebilirler. Kargolar aynı gün hızlı ve gizli şekilde gönderilmektedir. Üstelik dilerseniz kapıda ister nakit, ister kredi veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Estrogenolit Bayan Damla, Estrogenolit Bayan Tablet ve Estrogenolit Erkek Tablet ürünleri gıda takviyesi olarak üretilmiştir. Iğdır ili ve ilçelerinden vereceğiniz siparişiler ücretsiz kargo ile adresinize gönderilir.

Iğdır ve ilçelerinde yaşayan müşterilerimiz, Estrogenolit Bayan Tablet, Estrogenolit Bayan Damla ve Estrogenolit Erkek Tablet ürünlerine artık ücretsiz kargo ve hızlı gönderim seçeneği ile sahip olabilirler. Üstelik kapıda nakit veya banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Gecen Güzel Olsun Iğdır!

02 ESTROGENOLIT KULLANIM

Estrogenolit tablet, kapsül ve damla gıda takviyesidir. İlaç değildir. Tedavi amaçlı kullanılamaz.

  • FOR WOMAN - Bayan tabletin su ile günde 1 adet alınması tavsiye edilmektedir. Yan etkisi gözlemlenmemiştir.
  • FOR MAN - Erkek tabletin su ile günde 1 adet alınması tavsiye edilmektedir. Yan etkisi gözlemlenmemiştir.
  • DAMLA - Bayan damlanın alkol içermeyen içeceğe 8-12 damlatılması tavsiye edilmektedir. Yan etkisi gözlemlenmemiştir.
Hemen arayın, telefonda sipariş verin!

Müşteri temsilcilerimiz ile telefonda görüşerek, ürün hakkında bilgi alabilir, yeni sipariş verebilir veya mevcut siparişinizin kargo durumunu öğrenebilirsiniz.